0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
مونتی
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
International Clubs
AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
۲
۲
Persepolis FC
Finished
۱۹:۰۵
AL Taawoun FC
۲
۰
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۰۵
Persepolis FC
-
-
Sharjah FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group D
Al-Sadd
۳
۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۱۹:۰۵
AL Ain FC
۱
۲
AL Nassr FC
Finished
۱۸:۲۵
International Clubs
AFC Champions League, Group F
FC Tokyo
۱
۰
Perth Glory
Finished
۱۳:۳۰
Shanghai Shenhua
-
-
Ulsan Hyundai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group E
FC Seoul
۱
۰
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangrai United
۰
۱
Beijing Guoan
Finished
۱۵:۳۰
England
League One
Oxford United
۵
۰
AFC Wimbledon
Finished
۲۳:۱۵
Southend United
۰
۱
Gillingham FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
England
EFL Trophy, Knockout stage
Portsmouth FC
۳
۲
Exeter City
Finished
۲۳:۱۵
Scotland
League One
Falkirk FC
۲
۰
East Fife FC
Finished
۲۳:۱۵
England
National League
Barrow AFC
۱
۰
Dover Athletic FC
Finished
۲۳:۱۵
Barnet FC
-
-
Harrogate Town FC
Abandoned
۲۳:۱۵
Scotland
Scottish Cup
Motherwell FC
۴
۴
ST Mirren
Finished
۲۳:۱۵
Russia
FNL Cup
Riga FC
۰
۱
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۷:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۳
۳
FC Tom Tomsk
Finished
۱۴:۱۵
FC Tambov
۱
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۱:۳۰
SKA Rostov
۲
۱
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۹:۴۵
Chile
Primera Division
Union Espanola
۱
۲
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Superliga
CA Independiente
۱
۱
Arsenal De Sarandi
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes De La Plata
۱
۲
Defensa Y Justicia
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
۴
۲
San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Fk Yadro St Petersburg
۶
۰
Dinamo St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow
۲
۰
Valerenga IF
Finished
۱۸:۳۰
FC Pskov-747
۱
۱
Zvezda St Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Fc Van
۱
۲
Sevan FC
Finished
۱۲:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۱
FC Chernomorets Novorossijsk
Finished
۱۱:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۲
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۰۰
Bukovina Chernovtsy
۱
۱
FC Podillya Khmelnytskyi
Finished
۱۵:۳۰
SC/ESV Parndorf 1919
۱
۲
Sc Gattendorf
Finished
۲۱:۳۰
Krystal Kherson
۱
۱
Tavriya Simferopol
Finished
۱۵:۳۰
Ilzer SV
۰
۱
Ufc Markt Allhau
Finished
۲۱:۳۰
SV Stripfing
۴
۰
FC Mistelbach
Finished
۲۱:۱۵
SVU Kapfenstein
۱
۳
Usv Neuhaus Am Klausenbach
Finished
۲۱:۳۰
FC Ismaning
۲
۰
SE Freising
Finished
۲۱:۳۰
Siegburger SV 04
۴
۰
Sv Windhagen
Finished
۲۲:۰۰
MFC Mykolaiv
۳
۰
Enerhiya Nova Kakhovka
Finished
۱۴:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
۱
۲
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۰:۴۵
FC Ararat Yerevan 2
-
-
FC Lokomotiv Yerevan
inprogress
۱۳:۰۰
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
۶
۱
FK Bsk 1926
Finished
۱۳:۰۰
Leningradets
۲
۱
Sdyushor Zenit St. Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
FK Trajal Krusevac
۳
۱
FK Car Konstantin
Finished
۱۵:۳۰
Strilets Strilky
۰
۳
Fc Vovchatychi
Finished
۲۱:۰۰
FC Piberstein Lankowitz
۸
۰
USV Edelschrott
Finished
۲۲:۱۵
Granicar Zupanja
۱
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۹:۳۰
St. Truidense VV
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
As Municipal Sr Brasov
۰
۳
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۶:۳۰
FK Vojvodina
۲
۰
FK Cement Beocin
Finished
۱۶:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Fc Ufa-2
Finished
۱۸:۰۰
NS Mura
-
-
NK Odranci
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
1.SK Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sv Kainach
-
-
Atus Barnbach
inprogress
۲۰:۳۰
Wiener Viktoria
-
-
Korneuburg ASC Marathon
inprogress
۲۱:۳۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
Ruch Chorzow
inprogress
۲۲:۰۰
SC St Margarethen An Der Raab
-
-
Sv Ilztal 1962
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Atletico Madrid
۱
۰
Liverpool FC
Finished
۲۳:۳۰
Borussia Dortmund
۲
۱
Paris Saint Germain
Finished
۲۳:۳۰
Montenegro
1. CFL
FK Kom
۰
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۵:۰۰
FK Mladost Ljeskopolje
۱
۱
FK Buducnost
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeta Golubovci
۱
۳
FK Sutjeska
Finished
۲۰:۰۰
International Youth
U20 Copa Libertadores, Group C
Independiente Del Valle
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Colo Colo
۳
۰
Cd Jorge Wilstermann
Finished
۰۲:۴۵
International Youth
U19 Friendly Games
Scotland
۱
۱
Czech Republic
Finished
۲۰:۳۰
Algeria
U21 Ligue 2
Jsm Skikda
۰
۲
Jsm Bejaia
Finished
۱۴:۳۰
DRB Tadjenant
۲
۲
Olympique Medea
Finished
۱۴:۳۰
USM El Harrach
۳
۰
Om Arzew
Finished
۱۴:۳۰
AS Khroub
۴
۱
RC Arba
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1
Ituano FC SP
۱
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group A
Estudiantes Río Cuarto
۳
۲
CA Platense
Finished
۰۳:۴۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Wfc Neman
۳
۱
Gintra Universitetas
Finished
۱۵:۴۵
Zhilstroy-2 Kharkiv
۶
۰
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
۱۵:۳۰
England
League Two
Macclesfield Town
۱
۱
Plymouth Argyle
Finished
۲۳:۱۵
Colombia
Primera B, Apertura
Barranquilla FC
۰
۰
Real Cartagena FC
Finished
۰۴:۱۰
CD Atletico Huila
۱
۱
Fortaleza FC
Finished
۰۳:۳۰
Morocco
Botola
Olympique Club of Khouribga
۱
۱
OCS Olympique De Safi
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
U19 Division 2
Maritimo
۱
۰
Grupo Sportivo Loures
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
Premier League
Vipers SC
۰
۰
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۶:۳۰
Wakiso Giants FC
۲
۱
Maroons FC
Finished
۱۷:۰۰
Busoga United FC
۳
۰
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
Uganda Police Fc
۱
۲
Bright Stars Fc
Finished
۱۷:۰۰
Tanzania
Premier League
Simba SC
۱
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۹:۳۰
Mbeya City FC
۲
۱
Lipuli FC
Finished
۱۶:۳۰
Namungo Fc
۲
۱
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Polisi Tanzania Fc
۱
۱
Young Africans SC
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
۰
۰
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Mbao FC
۳
۱
Singida United
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union Fc
۱
۲
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Barracas Central Reserve
۲
۰
Club Almagro
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Riestra
۰
۰
CA Quilmes
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Mineiro, Modulo I
Coimbra EC MG
۰
۲
America FC MG
Finished
۰۳:۰۰
Netherlands
U19 Eredivisie
Willem Ii/Rkc
۳
۱
PEC Zwolle
Finished
۱۹:۰۰
International Youth
U20 CONCACAF Championship, Qualification
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۳
Guyana
Finished
۰۲:۰۰
Nicaragua
۴
۰
Montserrat
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Copa do Nordeste
SD Imperatriz MA
۱
۲
Fortaleza EC CE
Finished
۰۲:۳۰
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
Poseidon Geraniou
۱
۳
Talos Melidoniou
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Sarmiento de Leones
-
-
Universitario de Villa Maria
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Uruguay
U19 League
CA Progreso
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Algeria
Ligue 2
RC Arbaa
-
-
MO Bejaia
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Ligue 1
MC Alger
-
-
Paradou AC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Youth
U19 Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
-
-
Union 1861 Schonebeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید